• Wietrzenie Magazynu
  • Mydła naturalne
  • Slajd Blog

    BLOG HARMONIE

    zapraszamy do odwiedzenia

    zobacz

O firmie

Od dawna każda z nas "krążyła" gdzieś wokół naturalnych produktów kosmetycznych i tych poprawiających zdrowie i stan ducha. Aromaterapia to codzienny rytuał. Szukałyśmy zawsze takich produktów, które będą naturalne, zdrowe i w najmniejszym stopniu przetworzone. Olejki czyste i organiczne. Oleje 100% naturalne i ze sprawdzonego źródła. Gdy nastała pandemia postanowiłyśmy wziąć sprawy w swoje ręce i wejść do świata natury, tej 100% prawdziwej z własną marką i własnymi pomysłami na zapewnienie sobie i naszym bliskim harmonii.

Już w starożytności znane były niezliczone właściwości roślin i ziół. Hipokrates powiedział: "Lekarz leczy, natura uzdrawia" a my wzięłyśmy sobie do serca jego słowa poszukując sprawdzonych sposobów na zapewnienie zdrowia i piękna w naturalny sposób. 

W naszym sklepie znajdziecie to co natura ma najlepszego: olejki eteryczne, oleje naturalne, naturalne kosmetyki, mydła rzemieślnicze, produkty i pomysły na domowej roboty środki czystości. W kolejnych krokach pojawią się m.in.: zioła, miody, przyprawy i rękodzielnicze cuda.

Wszystko po to by pomóc budować Waszą harmonię i dobrostan każdego dnia.

Zapraszamy, wejdź do świata HARMONIE.

Agata i Renata

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl